Prezenty na Dzień Babci - Święta.eu

Prezenty na Dzień Babci

Kiedy zbliża się 21 stycznia, przed każdą wnuczką i przed każdym wnuczkiem stoi nie lada zadanie – kupić swoim ukochanym babciom upominek z okazji ich święta. Pomysłów jest wiele. Można kupić babci czekoladki, wręczyć jej kwiatki lub po prostu złożyć życzenia w postaci kartki z wypisanymi życzeniami.

Można także pomyśleć o tym trochę prędzej i zamówić w Internecie pamiątkowe gadżety na tę okazję, np. specjalne fartuszki lub ręczniki z nadrukami, kubki lub kalendarze ze zdjęciem itp. Innym sposobem jest wykonanie drobnego prezentu własnoręcznie. Tego typu prezenty sprawią nie tylko wykonującym, ale także osobom, którym się je wręczy mnóstwo frajdy. Nie da się ukryć, że prezenty wykonane samodzielnie wymagają większego zaangażowania, wkłada się w niej więcej serca, dlatego są bardziej doceniane.

Jest to zadanie głównie dla małych dzieci, które chcą sprawić babci niespodziankę kolorową laurką, bądź innymi prezentami wykonanymi samodzielnie. Wystarczy kilka kolorowych kartek, pisaków, wstążka, klej, taśma klejąca i głowa pełna pomysłów. Efekt murowany!

 

Oto kilka pomysłów znalezionych w sieci:

 

 

Być może propozycje te zainspirują kogoś do czegoś twórczego. Dobre chęci i minimalne zdolności artystyczne to już połowa sukcesu, a więc do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *