Rozpoczyna się nowy miesiąc, a wraz z nim także wiele nowych świąt zarówno kościelnych, państwowych, jak i okazjonalnych. W przyszłym tygodniu świętować będziemy przede wszystkim Międzynarodowy Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn, a także mniej popularne święto – Dzień Tenisa. Od tego święta zaczniemy. Dzień Tenisa obchodzony jest zawsze w pierwszy poniedziałek marca. W tym roku przypada on 5 marca. W czwartek, 8 marca, swoje święto obchodzą wszystkie kobiety i kobietki, natomiast dwa dni później, 10 marca, kobiety mogą zrewanżować się mężczyznom, bowiem ten dzień należy właśnie do nich.

 

Światowy Dzień Tenisa

 

Mówiąc o Światowym Dniu Tenisa mamy na myśli dyscyplinę sportową, jaką jest tenis ziemny. Jest to najpopularniejszy sport nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach, np. w Stanach Zjednoczonych. Światowy Dzień Tenisa obchodzony jest głównie przez miłośników tej dyscypliny sportowej. Najsłynniejsi tenisiści pochodzą z Ameryki, jednak wśród nich są także Polacy – Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz oraz Łukasz Kubot.

 

Międzynarodowy Dzień Kobiet

 

Dzień Kobiet to jedno z najpopularniejszych świąt w naszym kraju. Obchodzone jest już od przeszło 25 lat. Bardzo uroczyście Dzień Kobiet obchodzony był w czasach PRL-u. Czym obdarować swoją kobietę? Czym ją zaskoczyć? Tego dowiecie się już w czwartek. Podpowiemy kilka ciekawych i oryginalnych pomysłów.

 

Dzień Mężczyzn

 

Swojego dnia w kalendarzu doczekali się także mężczyźni. W sobotę obchodzić będziemy Dzień Mężczyzn. Jest to doskonała okazja, aby odwdzięczyć się za czwartkowe święto. Jaką niespodziankę sprawić swojemu mężczyźnie? W artykule poświęconym mężczyznom podpowiadamy, jak i czym ich zaskoczyć. Już teraz zachęcamy wszystkich do lektury!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *