Życzenia na Nowy Rok - Święta.eu

Życzenia na Nowy Rok

 

Nowy Rok

 

 

Choć nie mam czarnego cylindra, chciałabym Ci z niego wyczarować na Nowy Rok same kolorowe dni, w których i dla mnie znalazłoby się trochę miejsca

 
***

 

Dziesięć, dziewięć … głośno liczę, a Tobie Kochanie życzę: niechaj wszystko o czym marzysz, w Nowym Roku się wydarzy. Fajerwerki, śnieg, muzyka, już szampana każdy łyka! Stary rok się w Nowy zmienia, przeto szczęścia śle życzenia.

 
***

 

Nowy Rok
Gdy Nowy Rok Staremu cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia, a ja przy tej pięknej sposobności, życzę Ci dużo szczęścia i radości!

 
***

 

Gdy sylwestrowy bal obsypie Cię deszczem konfetti i oplącze zwojami serpentyn, pamiętaj, że to ja obsypuję Cię swoimi życzeniami i oplątuję pamięcią.

 
***

 

Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w Nowy Rok. Niech się życie z górki toczy, niech Ci wiatr nie wieje w oczy. Spełnienia marzeń, wielu pięknych wrażeń.

 
***

 

Nowy Rok
Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi, kufel piwa to za mało, litr szampana by się zdało. Trzeba opić wszystkie troski, by następny rok był boski SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

 
***

 

Na nowy, dobry rok przyjmij szczere życzenia szczęścia i żadnych trosk. Czas nadzieją się podzielić, życzeń złożyć moc, gdy szampana korek strzeli w sylwestrową noc.

 
***

 

Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak wiec dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro. Najserdeczniejsze życzenia na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Tobie i całej Twojej rodzinie.

 
***

 

Niech Nowy … Rok pozbawiony będzie przykrości, a składa się jedynie z sukcesów i szczęśliwych chwil.

 
***

 

Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy się one już spełnią, niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!

 
***

 

Niech w nadchodzącym Nowym … roku szczęście i pomyślność nigdy Cię nie opuszczą, a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów.

 
***

 

Niech w Nowym Roku świat będzie dla was pełen
ciepła, radości, przyjaciół, a w waszym domu
niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.

 
***

 

Fajerwerki, bal, muzyka,
już szampana każdy łyka.
Stary rok się w Nowy zmienia
przy okazji śle życzenia:
zdrowia, szczęścia, pomyślności,
górę szmalu i miłości.
Mnóstwa uniesień po zmroku
życzę Tobie w Nowym Roku.

 
***

 

Nowy Rok
12 miesięcy zdrowia
53 tygodni szczęścia
8760 godzin wytrwałości
525600 minut pogody ducha
i 31536000 sekund miłości
W NOWYM ROKU………..
Życzy……..

 
***

 

Już Nowy Rok tuz-tuz,
Nowe plany, marzenia,
Radości, smutki, nowe miłości, rozstania,
Nowe powody picia za sukcesy,
Porażki i za cale życie,
Które nam dano, za to żeby się nam udało.

 
***

 

Trzeźwego przeskoku do Nowego Roku,
A w Nowym Roku organizmu silnego,
Mózgu chłonnego i serca zawsze kochającego

 
***

 

Nowy Rok
Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu,sukcesów w pracy,tylko słonecznych dni,przyjaźni, miłości i wielu buziaków i aby ten rok uskrzydlił Cię

 
***

 

Życzę Ci abyś potrafił z zadowoleniem obejrzeć się za siebie. Spójrz choćby na miniony rok. W sylwestrową noc składamy sobie wzajemnie życzenia z okazji Nowego Roku. Czy nie powinniśmy także złożyć sobie gratulacji z okazji minionego roku? Życzę Ci, aby Twój nowy rok nie musiał wstydzić się przed starym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *