Pomysły na żarty - Święta.eu

Pomysły na żarty

 

Tak naprawdę pomysłów na żarty jest mnóstwo, wszystko zależy od naszej wyobraźni. Pamiętajmy jednak, żeby nasz żart nie był zbyt grubiański i nikogo nie uraził. Jeśli nie macie pomysłów na nietypowy żart, skorzystajcie z paru propozycji na dowcip z okazji prima aprilis dla swoich bliskich, sąsiadów, znajomych, a nawet szefa:

 

  1. Możemy wysłać koledze z pracy maila z wiadomością od szefa, że ma się stawić w jego biurze na rozmowę, która dotyczy planowanej podwyżki lub awansu lub zwolnienia. Aby zadanie wykonać, trzeba utworzyć sobie nowe konto na poczcie.
  2. W momencie, kiedy kolega lub koleżanka wyjdą do toalety, możemy zamienić im szafki z szufladami innego kolegi z pracy.
  3. Możemy także nabrać swoich rodziców. W tym celu wczuwamy się w postać urzędnika pomocy społecznej. Dzwonimy do rodziców i pytamy o to, jak traktują swoje dzieci, jakie kary stosują itd. Można także napomknąć o donosach sąsiadów, którzy skarżyli się na złe traktowanie dzieci.
  4. „Mamo, tato – jestem w ciąży!” Warto taką wiadomość przekazać w gronie najbliższych przyjaciół czy rodziny. Obserwowanie ich min po takim wyznaniu jest bezcenne.
  5. Można nabrać swoich rodziców przestawiając zegarki w domu.
  6. Sąsiadów, albo rodziców można nabrać, wmawiając im, że ktoś właśnie odjechał ich samochodem. Dobre zdolności aktorskie są wymagane w tym przypadku.
  7. Można także wysłać list z sądu z powodu niepłacenia rat kredytowych do swoich znajomych, którzy wzięli kredyt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *