Zastanawiacie się, jakie święta obchodzić będziemy w przyszłym tygodniu? W takim razie uchylimy rąbka tajemnicy. W poniedziałek, 8 grudnia, przypada Dzień Elvisa Presleya. Trzy dni późnej swoje święto obchodzić będą wegetarianie, a w niedzielę, 14 stycznia, obchodzić będziemy Dzień Ukrytej Miłości, Dzień Osób Nieśmiałych.

Trzy wyżej wymienione święta są zróżnicowane. Pierwsze związane jest z tematyką muzyczną i dotyczy legendy – „Króla Rock and Rolla”, czyli Elvisa Presleya. Kolejne święto związane jest z żywieniem, a właściwie ze sposobem odżywiania się. Mowa o Dniu Wegetarian, które obchodzić będziemy 11 stycznia. Ostatnie święto, czyli Dzień Osób Nieśmiałych to święto nietypowe, mało znane, ale warto o nim wspomnieć. Być może wpis trafi do jakiejś nieśmiałej osoby, która postanowi popracować nad swoją wstydliwością, onieśmieleniem.

Styczeń nie jest tak obfity w święta, jak grudzień, ale mimo wszystko wypada w nim kilka ciekawych świąt, o których warto napisać. W końcu to w styczniu przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka… Macie już pomysły na upominki dla nich? Niebawem na naszej stronie pojawi się wpis, w którym zamieścimy kilka ciekawych pomysłów na oryginalne upominki dla seniorów. Zachęcamy do śledzenia naszych wpisów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *